• ۰۹۱۲۹۲۱۲۲۹۱-۰۹۳۵۷۷۱۱۸۱۶
  • info@avetwin.com
  • کرج، خیابان طالقانی شمالی، برج سایه، طبقه نهم، واحد ۲۸

قیمت تعویض پنجره upvc

قیمت و یا هزینه پنجره های upvc در حقیقت تنها به میزان پروفیل بکار گرفته شده در آنها و نوع باز و بسته شدن، تعداد لنگه های پنجره که قرار است باز و بسته شوند، طریقه باز و بسته شدن، تعداد لولاهای بکارگرفته شده در آنها و برخی دیگر از موارد بستگی خواهد داشت. دیگر مانند درب و پنجره های قدیمی هیچ ارتباطی به طول و عرض درب یا پنجره نداشته و باید مواظب افرادی که می خواهند در این خصوص از شما قیمتی بالاتر تقاضا نمایند باشید.

upvc چیست؟

ماده UPVC در واقع همان PVC با عدم استفاده از پلاستیک در ساختار آن است. این ماده ای قوی؛ مقاوم در برابر خم شدگی، مقاوم در برابر تغییر شرایط آب و هوایی و بسیاری دیگر از موارد است که می توانید در مقاله ای دیگر در همین سایت مطالب کلی در رابطه با آن را ملاحظه نمایید. بکارگیری این ماده در ساخت پنجره باعث شد تا به پنجره ها قدرت عدم نفوذ آلودگی و سروصدا و همچنین بازداری از هدر رفت انرژی را ببخشد.

مزایای درب و پنجره دوجداره

این درب و پنجره های دوجداره مزیت های بسیار بیشتری را نسبت به درب و پنجره های چوبی، آلومینیمی و فولادی بخود اختصاص داده است. این نوع از درب و پنجره ها دارای اشکال و طراحی های منحصر به فردی هستند که از نظر معماری حتی می توان آنها را در برخی از موارد بی همتا نامید. طرح های درب و پنجره های دوجداره همگی از تمامی اصول طراحی بهره مند بوده و تمامی اهداف مورد نظر برای طراحی شدن را تامین می نمایند.