• ۰۹۱۲۹۲۱۲۲۹۱-۰۹۳۵۷۷۱۱۸۱۶
  • info@avetwin.com
  • کرج، خیابان طالقانی شمالی، برج سایه، طبقه نهم، واحد ۲۸

بازدهی انرژی

این نوع از پنجره ها بصورتی ساخته می شوند که بازدهی انرژی بسیار خوبی را چه در فصل زمستان و چه در فصل تابستان برای ما به همراه داشتند. این ها از موادی ساخته می شوند که اجازه هدر رفتن انرژی را نداده و به طبع باعث بخوبی گرم شدن در فصل زمستان را به ما می دهند و در فصل تابستان نیز بدلیل خاصیت عدم عبور حرارت اجازه ورود گرما از بیرون به داخل را نمی دهند. در کل میزان بازدهی انرژی آنها را می توان 30% قلمداد نمود. 


کاهش سر و صدا 

در زندگی همانطور که تقریبا همه ما آن را تجربه کرده ایم، لحظاتی وجود دارد که ما تمایل داریم تا از سر و صدا دور مانده و یا در آرامش اندکی به سر بریم. باید این ادعا را در اینجا داشته باشیم که درب و پنجره های دوجداره ای که ما آن را ارائه می دهیم، در این زمینه یکی از شاخص ترین ها می باشد. پنجره ها مقاوم بوده و بصورتی ساخته شده است که براحتی می تواند تنها با کمک یک دستمال ساده و یا حتی مرطوب تمیز گردد. 

همواره شکل خوبی را دارند

پنجره ها همواره لازم است تا در برابر برخی از موارد ایستادگی داشته باشند، از جمله این موارد که هم داخلی یعنی از سمت داخل منزل به پنجره ها اعمال می شوند و هم از جهت بیرونی می توان به فشارهای صوتی و وزنی که احتمالا از هر دو طرف وارد شده و مواردی دیگر اشاره داشت. درب و پنجره های مبنی پنجره البرز با افتخار عنوان می داریم که مقاوم بوده و دارای سطحی خاص است که از موادی ویژه ساخته شده و می توان به راحتی سطح آن را پاکیزه نمود. 

کیفیت آنها اثبات شده است

درب و پنجره های ساخته شده ما همیشه بر اساس اصول و استانداردهای بین المللی بوده و از تمامی آزمون ها و سنجش های تعیین استاندارد جهت درب و پنجره ها همواره سربلند بیرون آمده است. ویژگی های آنها در تمامی آزمون های داخلی و بین المللی موفق بوده است. تنها زمانی طرح های ارائه شده ما به تولید می رسد که از این آزمون ها سربلند بیرون آمده باشند.

ویژگی های درب و پنجره های ما تمامی استانداردهای بین المللی را با بالاترین حد ممکن خود پاس کرده و با کمال افتخار ادعا می داریم که درب و پنجره های ساخته شده شرکت ما  در برابر باران مقاوم بوده، مقاومت آن در برابر باد بسیار زیاد بوده، اعمال اتصالات آن بخوبی انجام گرفته ، و بسیاری از کارهای محکم کاری دیگر نیز علاوه بر موارد تعیین شده از سوی استاندارد بر روی آنها استفاده شده است.