• ۰۹۱۲۹۲۱۲۲۹۱-۰۹۳۵۷۷۱۱۸۱۶
  • info@avetwin.com
  • کرج، خیابان طالقانی شمالی، برج سایه، طبقه نهم، واحد ۲۸

پنجره های قدیمی همیشه با مشکلاتی مواجه بوده اند، این مشکلات عبور گرد و غبار، عدم بازداری سر و صدا چه از داخل به بیرون و چه از بیرون به داخل، عدم عایق بودن حرارتی که باعث مقدار بسیار زیادی هدر رفت انرژی می گردید و چه و چه و چه...

امروزه بدلایل مختلف استفاده از پنجره های uPVC اهمیت پیدا کرده است. از جمله این دلایل می توان همین ترین آنها را بازداری از خروج و ورود صدا، جلو گیری از ورود آلودگی ها به منزل و از همه مهم تر که امروزه بدلیل گرم شدن زمین و افزایش میزان گازهای دی اکسید کربن و منو اکسید کربن در جو زمین بحث آن رواج بسیاری یافته است، جلوگیری از هدر رفت انرژی را برای ما به ارمغان می آورد. 

تعویض پنجره قدیمی

همانطور که در پاراگراف قبلی ملاحظه نمودید، بحث تعویض پنجره های معمولی با پنجره های uPVC امروزه بحث داغ روز محسوب شده، و تقریبا تمایل همه گیری را نسبت به این موضوع در میان افراد مختلف شاهد هستیم. برای تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های مدرن و کارآمد uPVC ذکر نکاتی ضرورت دارد که در اینجا به بیان اهم آنها خواهیم پرداخت. 

مزایای استفاده از پنجره upvc

بازداری از هدر رفت انرژی
بدلیل داشتن عایق بندی ها و آبکاری های مناسب جلوگیری از ورود گرد و غبار.
بدلیل داشتن عایق حرارتی باعث کاهش مصرف انرژی در تامین سرمایش و گرمایش منزل می گردد می توان آن را محصولی دوست دار محیط زیست نامید.
کاهش هزینه های بمنظور خرید تاسیسات گرما زا و سرما زا (بدلیل داشتن بازداری از هدر رفت انرژی).
بدلیل کاهش میزان مصرف شوفاژ و دستگاه های قدیمی باعث مصرف کمتر اکسیژن محیط از سوی آنها گردیده و به همین علت می تواند فضایی با شادابی بیشتر را به ما تحویل دهد. 
کاهش هزینه های استهلاک تاسیسات گرمایشی و سرمایشی بدلیل کاهش هدر رفت انرژی.
بدلیل داشتن عایق کاری مناسب اجازه ورود به حشرات مزاحم را نداده و به همین خاطر می تواند کمک حال وضعیت بهداشتی منزل نیز باشد. 
بدلیل خصوصیات شیمیایی مواد بکار گرفته شده در این نوع از پنجره ها آنها قدرت ماندگاری رنگ و جلا را به مدت زمان زیادی دارا می باشند (حداقل 10 و حداکثر 20 سال) به همین علت نیازی به رنگ کاری و یا جلا دادن نخواهند داشت. 
درصورتی استفاده از شیشه های دوجداره در آنها قابلیت بازگردانی اشعه UV و جلوگیری از ورود آن به داخل منزل را نیز دارا می باشند. 
بدلیل جلوگیری از ورود گرد و غبار می توانند باعث افزایش طول عمر وسائل و ابزار منزل نظیر فرش، یخچال، تلویزیون و غیره و غیره نیز می باشند. 
می توان این پنجره ها را حتی پس از تکمیل و پایان کار ساخت و ساز ساختمان نصب نمود
قابلیت اشتعال بسیار پایینی را دارا می باشند. 
در ضمن بدلیل قابلیت بازیافتی بودن آن نیز می توان آن را محصولی دوست دار محیط زیست نامید 
قابلیت نصب آسان که دیگر نیازی به بنایی نیز نخواهد داشت.